NE5532 ψηφιακός ενισχυτής DC12V-24V Δ κατηγορίας ενότητας ενισχυτών ακουστικός
Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen Creatall Electronics Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— Δώρο Adonsi
—— Εν πάση περιπτώσει Violah
—— Ismail Khamis
—— Sayanik Mandal
—— Erick Setiawan
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: Creatall
Αριθμό μοντέλου: Ψηφιακός ενισχυτής ισχύος
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 10PCS
Τιμή: Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 κομμάτι/κομμάτια ανά Ημέρα
περιγραφή
Εφαρμογή: Ακουστική ενότητα ενισχυτών λειτουργών τρόπος: Ακουστική ενότητα ενισχυτών
Τεχνολογία: Ακουστική ενότητα ενισχυτών Σειρά: Ακουστική ενότητα ενισχυτών
Χαρακτηριστικά: Ακουστική ενότητα ενισχυτών Τοποθετώντας τύπος: άμεσο μοντάρισμα
Περιγραφή: Ακουστική ενότητα ενισχυτών Τύπος: Επαγγελματικός ενισχυτής
Κανάλια: 2 (2,0) Όνομα προϊόντων: Πίνακας ενισχυτών
Λιμένας: ο λιμένας, λιμένας guangzhou
Επισημαίνω:
NE5532 ακουστική ενότητα ενισχυτών
Ακουστική ενότητα 24V ενισχυτών
Ψηφιακός ενισχυτής DC12V Δ κατηγορίας
Περιγραφή προϊόντων:
  • Είναι ασφαλές να χρησιμοποιήσει, ανθεκτικός.
  • Ελαφρύς και φορητός που λαμβάνεται έξω.
  • Τάση εισαγωγής: DC12-24V
  • Αριθμός καναλιών: δύο κανάλια
  • Τσιπ: Δύο NE5532
  • χρώμα: μπλε
  • Υλικό: μέταλλο
  • Μέγεθος: 96 X 39 X 20MM
  • Άνοιγμα εγκατάστασης: 3MM
  • Απόσταση τρυπών εγκατάστασης: 89.3 X 32.3MM
  • Μόνο το ανωτέρω περιεχόμενο συσκευασίας, άλλα προϊόντα δεν συμπεριλαμβάνεται.
  • Το μέτρηση λάθος είναι +/- 13cm.
Συνολική αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%
Όλες οι κριτικές
M
Mohammed Al Rashid
United Arab Emirates Apr 15.2026
وصل بسرعة ويعمل بشكل مثالي! استهلاك طاقة منخفض وأداء صوت جيد. منتج موثوق جداً، أنصح به.
A
Ahmad Ali
Malaysia Mar 25.2026
O
Oscar Nilsson
Sweden Feb 10.2026
in liten Bluetooth-förstärkare! Stabil Bluetooth 5.0-anslutning, ren 3W-ljudutgång. Fungerar bra med 5V-ström, kompakt och praktisk.